ПРОГРАМА – август’2011

******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,    
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)

******* ******* ******* ******* ******* ******* *******

 

Понеделник
Вторник
Сряда
Четвъртък
Петък
Събота
Неделя
       
1
2
3
           
4
5
6
7
8
9
10
18:00-20:00
Месечна сбирка на доброволните сътрудници и клубните членове

 

   
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
     
11
12
13
14
15
16
17
     
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
18:30 – Прожекция
Трансърфинг– Вадим Зеланд
5 серия
   
18
19
20
21
22
23
24
   
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
     
25
26
27
28
29
30
31
   
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
18:30 – Прожекция
Трансърфинг– Вадим Зеланд
6 серия

 

 

   

 

ПРОГРАМА за М.ЮНИ'2011
Понеделник
Вторник
Сряда
Четвъртък
Петък
Събота
Неделя
30
31
1
2
3 4
5
 
 
19:00
Сбирка – последователи на
Зор Алеф
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
18:30 – Прожекция
Трансърфинг– Вадим Зеланд
2 серия
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
18:00-20:00
Месечна сбирка на доброволните сътрудници и клубните членове
 
19:00
Сбирка – последователи на
Зор Алеф
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
 
 
***
17:00- Семинар Симоронпредставяне-отложено за м.септември
 
 
13
14
15
16
17
18
19
   
19:00
Сбирка – последователи на
Зор Алеф
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
18:30 – Прожекция
Трансърфинг– Вадим Зеланд
3 серия
17:30 – 17:50-представяне на нов вид хляб от производителя
***
18:00-19:00 –
Представяне на семинар ALL LOVE
водещ Патрик Зиглер
 
 
20
21
22
23
24
25
26
18:30
 
19:00
Сбирка – последователи на
Зор Алеф
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
17:00 – сбирка на Eзотерична общност „Духът на Истината”
Тема:
 
27
28
29
30
1 2 3
   
19:00
Сбирка – последователи на
Зор Алеф
17:00 – Обучение
на добр.
сътрудници
***
18:30 – Прожекция
Трансърфинг– Вадим Зеланд
3 серия
 
 
 
 
 
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
 
***** ******* ******* ******* ******* ******* *******
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****** ******* ******* ******* ******* ******* *******
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
01/03
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
02/03
сряда
18.00-19:30
“Здравословие”с Марги – захранване след житния режим
03/03
четвъртък
 
Национален празник (почивен ден)
04/03
петък
 
почивен ден
05/03
събота
08:30-10:00
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
05/03
събота
10:30-12:00
07/03
понеделник
18:00-20:00
Месечна сбирка на доброволните сътрудници
09/03
сряда
18.30
Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40 – Среща с валдорфския лечебен педагог Йоханес Елдерхорст
00/03
четвъртък
17:00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
10/03
четвъртък
18:00-19:30
Прожекция – запис на семинара "Практика на триединното здраве"на Зор Алеф във Варна на 21-23.01.2011
11/03
петък
18.00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата”от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
12/03
събота
08:30-10:00
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
12/03
събота
10:30-12:00
15/03
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
16/03
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмияв Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
17/03
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
17/03
четвъртък
18:00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата”от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
19/03
събота
08:30-10:00
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
19/03
събота
10:30-12:00
21/03
понеделник
18:30
Среща с Риния, вх.свободен
22/03
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
23/03
сряда
18.00-19:30
23/03
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
4/03
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
24/03
четвъртък
18.00-19:30
Прожекция – запис на семинара "Практика на триединното здраве"на Зор Алеф във Варна на 21-23.01.2011
/03
петък
09:00 – 16:00
25/03
петък
18:30
Клуб „Хармония и Светлина”– Медитация с Елисавета Александрова, вход 2 лв
25/03
петък
18:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата”от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд – в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40
26/03
събота
08:30-10:00
Курс по Паневритмияв Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
26/03
събота
09:00 – 16:00
26/03
събота
16:00 – 17:30
26/03
събота
18:00
Сбирка на езотерична общност „Духът на Истината”
Тема:
"Аримановата измама"
27/03
неделя
10.00 – 17.00
29/03
вторник
18:30 – 19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
30/03
сряда
18.00 – 19:30
Курс по Паневритмияв Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
31/03
четвъртък
17.00 – 18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
31/03
четвъртък
18:00 – 19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата”от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
 
 
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
01/02
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
02/02
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
03/02
четвъртък
17:00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
03/02
четвъртък
18.00-19:30
Прожекция – запис на лекцията на Зор Алеф “Осъществяване на мечтата” във Варна на 30.09.2010
05/02
събота
07:45-8:50
 
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
05/02
събота
10:30-12:00
"Здравословие" с Марги, вход 3 лв
07/02
понеделник
18:00-20:00
Месечна сбирка на доброволните сътрудници
09/02
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
10/02
четвъртък
17:00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
10/02
четвъртък
18.00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
12/02
събота
07:45-8:50
 
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
12/02
събота
10:30-12:00
"Здравословие" с Марги, вход 3 лв
15/02
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
16/02
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
17/02
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
17/02
четвъртък
18:00-19:30
Прожекция – запис на семинара "Практика на триединното здраве" на Зор Алеф във Варна на 21-23.01.2011
18/02
петък
18.00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
19/02
събота
 
08:30-10:00
 
 
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул. "Райко Жинзифов", No 40, водещ Манол Смуков
19/02
събота
10:30-12:00
"Здравословие" с Марги, вход 3 лв
21/02
понеделник
18:30
Среща с Риния, вх.свободен
22/02
вторник
18:30-19:30
Сбирка – последователи на Зор Алеф
23/02
сряда
18.00-19:30
Курс по Паневритмия в Клуб “Същина”- ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
24/02
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
24/02
четвъртък
18.00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
25/02
петък
18:30
Клуб „Хармония и Светлина”– Медитация с Елисавета Александрова, вход 2 лв
26/02
събота
10:30-12:00
"Здравословие" с Марги, вход 3 лв
26/02
събота
12:00-16:00
Семинар по “Техника за Емоционална Свобода”, водещ Иван Петърнишки
26/02
събота
18:00
Сбирка на езотерична общност „Духът на Истината”
Тема:
Съзнателното изживяване на ритмите като път за връзка на човека с Духовния свят и в светлината на второто Христово Пришествие и инкарнацията на Антихриста
 
 
****** ******* ******* ******* ******* ******* *******
ПРОГРАМА за М.ЯНУАРИ’2011
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
06/01
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
06/01
четвъртък
18.00-19:30
Прожекция на филма „Историята на Роял Райф” –  за причинителя на рака и кратка лекция от инж.Димитър Кожухаров посветена на истинския причинител на рака, вх.свободен
08/01
събота
07:45-8:50
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
12/01
сряда
18.30-19:30
Курс по Паневритмия, допълнително занятие –  на ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
13/01
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
13/01
четвъртък
18.00-19:30
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
15/01
събота
07:45-8:50
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
15/01
събота
17:30 – 20:30
Семинар "Законът за привличането", лектор: Мона, вход : 10 лв
17/01
понеделник
18:30
Среща с Риния, вх.свободен
18/01
вторник
18:00
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
19/01
сряда
18:00-19:30
Курс по Паневритмия, допълнително занятие –  на ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
20/01
четвъртък
17:00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
20/01
четвъртък
18:30
Представяне на книгата на целителя и писателя – мистик Зор Алеф "Йога на Словото"
21/01
петък
18:30
Семинар "Практика на триединното здраве", водещ – Зор Алеф – 21-23/01
Посещението на семинара на 21 януари е без заплащане.
22/01
събота
07:45-8:50
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
22/01
събота
18:30
Семинар "Практика на триединното здраве", водещ – Зор Алеф
23/01
неделя
18:30
Семинар "Практика на триединното здраве", водещ – Зор Алеф
26/01
сряда
18:00-19:30
Курс по Паневритмия, допълнително занятие –  на ул.Райко Жинзифов, No 40, водещ Манол Смуков
27/01
четвъртък
17:00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
27/01
четвъртък
18.00
Клубна среща – Литературно четене на „Курс на чудесата” от Хелън Шукмън и проф.Уилиам Тетфорд
28/01
петък
18:30
Сбирка на Клуб „Хармония и Светлина” – медитация с Елисавета Александрова-Зангелми, вход 2 лв
29/01
събота
07:45-8:50
Курс по Паневритмия, зала на ул.”Сливница” 100, водещ Манол Смуков
29/01
събота
18:00
Сбирка на езотерична общност Духът на Истината”, Тема: Мистерията на жертвата и смъртта, вх.свободен
 
****** ******* ******* ******* ******* ******* *******
ПРОГРАМА за М.ДЕКЕМВРИ’10
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 052/64-89-22 –15:00-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
02/12
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
02/12
четвъртък
18.00
Прожекция „Яж, моли се и обичай” с Джулия Робъртс, вх.свободен
07/12
вторник
18.00
"6 дни, за да постигнеш всичко, което желаеш" представяне на книгата и среща с автора Кирил Стойчев, вх.свободен
9/12
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
9/12
четвъртък
18.00
Аудиолекция на тема „Богомилите”, изнесена от Елеазар Хараш, вх.свободен
10/12
петък
18:30
Представяне на книгата „Сила+Рейки ефикасна методика за жизненост и хармония” на Кирил Стоянов и среща с автора, вх.свободен
12/12
неделя
14:00
13/12
понеделник
18:30
Вечер, посветена на Николай Рьорих
16/12
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
16/12
четвъртък
18:00
Клубна вечер – разговор на тема: "Да поговорим за …Живота"
17/12
петък
18:30
18/12
събота
18:00
Сбирка на езотерична общност „Духът на Истината” Тема: Светостта на семейството и мистерията на Коледния празник", вх.свободен
20/12
понеделник
18:30
Среща с Риния, вх.свободен
22/12
сряда
18:30
Клуб „Хармония и Светлина” – Медитация с Елисавета Александрова + коледно парти, вход 2 лв
23/12
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
23/12
четвъртък
18:00
Прожекция: докум.филм от ХV Историческа Конференция „България в световната история и цивилизации – дух и култура” – „Кодовете на Черноморската Атлантида” филм по сценарий на Хр. Смоленов, вх.свободен
28/12
вторник
17.00-20:00
Информационна беседа с практическа част:
Лечение с прана по системата на Мастър Чоа Кок Сюи – лектор Кремлина Стоилова, вх.свободен
 
29/12
сряда
 
Курс Лечение с прана по системата на Мастър Чоа Кок Сюи – лектор Кремлина Стоилова
30/12
четвъртък
 
Курс Лечение с прана по системата на Мастър Чоа Кок Сюи – лектор Кремлина Стоилова
 
 
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
ПРОГРАМА за М.НОЕМВРИ’10
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
(програмата е предварителна и подлежи на промяна,
справки на тел.: 64-89-22 –15:00
-19:00 ч)
******* ******* ******* ******* ******* ******* *******
04/11
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
04/11
четвъртък
18.00
Прожекция „Законът за привличането – в действие” – част 3 – по книгите на Естер и Джери Хикс
11/11
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
11/11
четвъртък
18.00
Среща-разговор на тема „Да поговорим за … Универсалните Вселенски Закони”- аудиолекция по книгите на Естер и Джери Хикс
15/11
понеделник
18:30
Среща с Риния
18/11
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
18/11
четвъртък
18:00
Прожекция „Законът за привличането – в действие” – част 4 – по книгите на Естер и Джери Хикс
19/11
петък
18.30-21:30
Астрология – семинар
Лектор: астролог Людмила Захарова
20/11
събота
18.30-21:30
Астрология – семинар
Лектор: астролог Людмила Захарова
21/11
неделя
12:00- 18:00
Астрология – семинар
Лектор: астролог Людмила Захарова
25/11
четвъртък
17.00-18:00
Сбирка-обучение на доброволните сътрудници
25/11
четвъртък
18:00
Среща-разговор на тема „Да поговорим за … Универсалните Вселенски Закони” – аудиолекция по книгите на Естер и Джери Хикс
26/11
петък
18:30
Клуб „Хармония и Светлина” – Медитация с Елисавета Александрова, вход 2 лв
27/11
събота
09:00-15:00
Семинар: "Древно-египетското лечение „Изис Сейким” – ч.1, водещ: Елисавета Александрова
27/11
събота
18:00
Сбирка на езотерична общност
Духът на Истината”
28/11
неделя
10:00- 15:00
Семинар: "Древно-египетското лечение „Изис Сейким” – ч.2, водещ: Елисавета Александрова
30/11
вторник
18:00
Курс по Паневритмия – първа организационна сбирка – от 18:00 – начинаещи и напреднали, водещ Манол Смуков
 
Be Sociable, Share!