Фестивал „Здравей, Здраве“ – 15-16 юни – Тетевен

 
ПРОГРАМА
 
ФЕСТИВАЛ „ЗДРАВЕЙ, ЗДРАВЕ!” – ТЕТЕВЕН
 
ТЕМА: "ЗДРАВО БЪДЕЩЕ"
 
СЪБОТА – 15.06.2019
 
7.30-09.00    Паневритмия с жива музика  –  Радослав Николов – София – флейта; пиано; група – Песни – Площада
 
09.30-10.00    Откриване на Фестивала с поетично-музикална Програма  –   Организатори, представител на Община Тетевен, участници в Програмата   – Залата на общината
 
10.10-11.00    "Как родовата енергия и предците влияят върху нашето здраве днес и в бъдеще?" –    Аида Марковска – Пловдив – лектор и рейки терапевт   – Залата на общината
 
11.20-12.20    „Озарената Душа” – Медитация Представяне на книгата "Седемте основни космични закона" –   Даниел Димитров – София – енерготерапевт – универсална енергия    Залата на общината
 
12.40-13.20    "Българският Дух през вековете, пренесен чрез танците"  –  Диана Митева – София – преподавател танци – "Идея Вита"   –  Залата на общината
 
13.20-14.10    Обедна почивка        
 
14.10-15.00    Представяне на нова книга "Класическа китайска акупресура при лечение на 80 болести"  –  Ани Пешева – София/Тетевен – автор – Академия "Ханлин"  –  Залата на общината
 
15.20-16.10    „Любов, Мъдрост, Истина – Школата на Учителя извън България – "Бонфен”/Франция/ и други държави  –  Христо Вътев – Варна – изследовател на делото на Учителя   –  Залата на общината
 
16.30-17.20    "Сугестопедична приказка за здравето"   –  Ния Михайлова – Тетевен/ София – преподавател чрез Сугестопедия  –  Залата на общината
 
17.30-18.30    „Музиката в мен и около мен” – Музика и пеене за всички  –   Надя Табакова – Пловдив, музикант, преподавател, ръководител на хор "Дъга" и Добромира Ваклинова – кларинет  –  Залата на общината
 
18.45 –     Прожекция на филм – "Император Николай II и неговото семейство – пример  за  общочовешки  ценности"  – Издателство и център "Светъл път" – София
   
НЕДЕЛЯ – 16.06.2019
 
07.30-09.00    Паневритмия с жива музика    Радослав Николов – флейта; Надя Табакова – пиано, Добромира Ваклинова – кларинет; група – Песни    Площада
 
10.00-10.50    "Паневритмия – ангелски танц или терапевтичен хореографски метод"  –  Илиана Саласар – хореограф и танцьор, докторант към Институт за изследване на изкуствата – БАН   – Зала общината
 
11.10-12.10    Дръм съркъл/ ритъм терапия  –  Ния Михайлова – Тетевен/ София  –  Зала общината
 
12.30-13.20    Работилница за вълшебно писане  –  Красимир Проданов – София – журналист, преводач, писател –  Зала общината или сред природата
 
14.00-15.00    Приготвяне на хляб чрез приказка  –  Цветомира Гергинова – София – преподавател – Подходящо за деца и родители    Клуб "Един-Е-Ние"
 
15.30-16.00    Закриване на фестивала  –  Зала община
 
Вход: свободен